Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Atmos Black
7
Followers
6
Following
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
56
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Avengers
66,959 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
44,886 votes
7
— Good
77%
Get Out
42,156 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
34,224 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,726 votes
7
— Good
74%
Brave
24,522 votes
7
— Good
73%
Looper
22,230 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,217 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,381 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,568 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
17,022 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,767 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,671 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
13,086 votes
7
— Good
70%
Horrible Bosses
12,743 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,607 votes
7
— Good
69%
Olympus Has Fallen
12,341 votes
7
— Good
69%
Happy Death Day
11,981 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,955 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,425 votes
7
— Good
65%
The Dictator
11,248 votes
7
— Good
71%
Non-Stop
10,615 votes
7
— Good
71%
Tag
10,542 votes
7
— Good
68%
Escape Room
10,198 votes
7
— Good
69%
Puss in Boots
9,965 votes
7
— Good
71%
A Simple Favor
9,666 votes
7
— Good
71%
Austin Powers: International Man of Mystery
8,423 votes
7
— Good
67%
Road House
7,965 votes
7
— Good
61%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,938 votes
7
— Good
62%
Argylle
6,673 votes
7
— Good
68%
The Giver
6,128 votes
7
— Good
64%
The Guilty
5,793 votes
7
— Good
67%
I Care a Lot
5,749 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,746 votes
7
— Good
71%
Epic
5,501 votes
7
— Good
65%
Ghosted
5,449 votes
7
— Good
66%
Honest Thief
4,986 votes
7
— Good
69%
Man on a Ledge
4,909 votes
7
— Good
61%
Æon Flux
4,627 votes
7
— Good
68%
Safe
4,349 votes
7
— Good
65%
Once Upon a Time in Venice
4,278 votes
7
— Good
67%
Wild Things
2,866 votes
7
— Good
67%
Love Hard
2,648 votes
7
— Good
69%
Stonehearst Asylum
2,561 votes
7
— Good
65%
No Exit
2,553 votes
7
— Good
69%
Sharper
2,134 votes
7
— Good
67%
Spooks: The Greater Good
2,027 votes
7
— Good
67%
Galveston
1,273 votes
7
— Good
67%
Sightseers
1,147 votes
7
— Good
63%
1BR
1,143 votes
7
— Good
56%
Drive-Away Dolls
1,039 votes
7
— Good
66%
Fear of Rain
988 votes
7
— Good
61%
Burn
773 votes
7
— Good
70%
Lover, Stalker, Killer
743 votes
7
— Good
67%
My Awkward Sexual Adventure
577 votes
7
— Good
58%
Wicked Blood
146 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch