trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Wade-kun
22
followers
New Rochelle, NY
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
34,055 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,713 votes
7
— Good
79%
Road To High & Low
46 votes
7
— Good
78%
BLACKPINK: Light Up the Sky
503 votes
7
— Good
77%
Marriage Story
9,193 votes
7
— Good
77%
Anastasia
5,363 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,563 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,764 votes
7
— Good
74%
Split
32,575 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,441 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,961 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,634 votes
7
— Good
73%
Jerry & Marge Go Large
2,048 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,384 votes
7
— Good
73%
Frozen II
15,054 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,138 votes
7
— Good
72%
Turning Red
10,039 votes
7
— Good
72%
The First Supper
4 votes
7
— Good
72%
The Call
1,757 votes
7
— Good
72%
Broker
610 votes
7
— Good
71%
High & Low The Red Rain
27 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,232 votes
7
— Good
70%
Parks
2 votes
7
— Good
69%
Moxie
1,277 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,805 votes
7
— Good
68%
At Eternity's Gate
1,328 votes
7
— Good
68%
Pitch Perfect 3
7,532 votes
7
— Good
68%
Bleach
1,353 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,446 votes
7
— Good
67%
The Sisterhood of the Traveling Pants
1,350 votes
7
— Good
65%
Finding ʻOhana
844 votes
7
— Good
65%
Detective vs. Sleuths
105 votes
7
— Good
64%
Strange World
2,823 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,162 votes
7
— Good
62%
Motherhood
5 votes
7
— Good
56%
Alive Drift
6 votes
7
— Good
52%
Yes, I Can't Swim
7 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup