Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Amber Lai
0
Followers
0
Following
Hualian City
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
59
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Pulp Fiction
44,640 votes
9
— Superb
86%
Inception
73,520 votes
9
— Superb
85%
A Silent Voice: The Movie
5,292 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,124 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
57,570 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
38,148 votes
9
— Superb
83%
3 Idiots
4,332 votes
9
— Superb
83%
Be with You
292 votes
9
— Superb
83%
Hidden Figures
23,506 votes
9
— Superb
82%
Perfect Blue
4,280 votes
9
— Superb
82%
Dangal
2,185 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,624 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,659 votes
9
— Superb
81%
A Taxi Driver
1,255 votes
9
— Superb
81%
The Pursuit of Happyness
13,058 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
45,844 votes
9
— Superb
79%
The Normal Heart
1,472 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
23,848 votes
9
— Superb
79%
PK
2,044 votes
9
— Superb
78%
1987: When the Day Comes
241 votes
9
— Superb
78%
Train to Busan
15,265 votes
9
— Superb
78%
Dear Ex
258 votes
9
— Superb
78%
Canola
56 votes
9
— Superb
77%
Take Off
22 votes
9
— Superb
77%
Homestay
35 votes
9
— Superb
76%
Samjin Company English Class
29 votes
9
— Superb
76%
Onward
12,021 votes
9
— Superb
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,538 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,938 votes
9
— Superb
75%
The Scoundrels
12 votes
9
— Superb
74%
The Con-Heartist
66 votes
9
— Superb
74%
The Wailing
3,414 votes
9
— Superb
73%
Elemental
8,465 votes
9
— Superb
73%
The Gangster, the Cop, the Devil
1,377 votes
9
— Superb
73%
Girls Trip
5,260 votes
9
— Superb
73%
Who Killed Cock Robin
73 votes
9
— Superb
73%
A Hard Day
670 votes
9
— Superb
72%
The Merciless
155 votes
9
— Superb
72%
The Half of It
2,389 votes
9
— Superb
72%
The Maze Runner
28,486 votes
9
— Superb
71%
Little Big Women
78 votes
9
— Superb
71%
Character
57 votes
9
— Superb
71%
The Accidental Detective
75 votes
9
— Superb
71%
The Lion King II: Simba's Pride
6,349 votes
9
— Superb
71%
Marry My Dead Body
358 votes
9
— Superb
71%
Hitman: Agent Jun
145 votes
9
— Superb
71%
Endless Rain
28 votes
9
— Superb
70%
Venom
34,370 votes
9
— Superb
69%
Ocean's Eight
17,103 votes
9
— Superb
69%
Alienoid
810 votes
9
— Superb
69%
The Willoughbys
1,691 votes
9
— Superb
68%
Hit-and-Run Squad
93 votes
9
— Superb
68%
The Accidental Detective 2: In Action
61 votes
9
— Superb
67%
Dream
170 votes
9
— Superb
67%
The Gangs, the Oscars, and the Walking Dead
8 votes
9
— Superb
66%
The Witness
136 votes
9
— Superb
66%
Holidate
3,500 votes
9
— Superb
61%
Stand by Me
12 votes
9
— Superb
58%
52Hz, I Love You
14 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch