trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
NickyLarson
VIP
2
1
follower
Omicron Persei 8
50
NickyLarson
is watching
Doctor Who
1x07
"The Legend of Ruby Sunday (1)"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
103
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
76%
John Wick: Chapter 4
16,399 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,877 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,920 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,806 votes
7
— Good
77%
Searching
10,406 votes
7
— Good
66%
No Hard Feelings
8,820 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,706 votes
7
— Good
61%
The Marvels
8,541 votes
7
— Good
73%
Elemental
7,958 votes
7
— Good
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,337 votes
7
— Good
64%
Blue Beetle
7,174 votes
7
— Good
74%
The Judge
6,785 votes
7
— Good
72%
Extraction 2
6,752 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
6,615 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,470 votes
7
— Good
63%
Knock at the Cabin
6,315 votes
7
— Good
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,306 votes
7
— Good
66%
A Haunting in Venice
6,080 votes
7
— Good
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
5,987 votes
7
— Good
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,831 votes
7
— Good
74%
Hackers
4,566 votes
7
— Good
70%
Werewolf by Night
4,316 votes
7
— Good
63%
Murder Mystery 2
4,213 votes
7
— Good
74%
The Woman King
4,079 votes
7
— Good
67%
Ticket to Paradise
4,069 votes
7
— Good
64%
Heart of Stone
4,059 votes
7
— Good
73%
Missing
3,514 votes
7
— Good
62%
Retribution
2,775 votes
7
— Good
64%
Veronica
2,638 votes
7
— Good
71%
Bob Marley: One Love
2,265 votes
7
— Good
63%
Role Play
2,123 votes
7
— Good
71%
Backdraft
2,044 votes
7
— Good
58%
Under Paris
1,860 votes
7
— Good
67%
Lou
1,845 votes
7
— Good
61%
Disenchanted
1,714 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: Degeneration
1,646 votes
7
— Good
61%
Mean Girls
1,623 votes
7
— Good
78%
Perfect Days
1,521 votes
7
— Good
66%
Love Lies Bleeding
1,424 votes
7
— Good
74%
The Boys in the Boat
1,209 votes
7
— Good
67%
Against the Ice
1,184 votes
7
— Good
68%
Poison
1,008 votes
7
— Good
65%
Mistress America
987 votes
7
— Good
80%
Ordinary Angels
936 votes
7
— Good
68%
Christine
776 votes
7
— Good
59%
My Big Fat Greek Wedding 3
686 votes
7
— Good
76%
The Promised Land
646 votes
7
— Good
70%
The Healer
633 votes
7
— Good
62%
The People We Hate at the Wedding
594 votes
7
— Good
70%
Hit Man
545 votes
7
— Good
65%
Lost Bullet 2
500 votes
7
— Good
58%
La Abuela (The Grandmother)
488 votes
7
— Good
73%
Red Nose Day Actually
408 votes
7
— Good
64%
Killer's Kiss
406 votes
7
— Good
71%
The Hound of the Baskervilles
355 votes
7
— Good
75%
To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb
348 votes
7
— Good
73%
Spoiler Alert
327 votes
7
— Good
65%
All the Names of God
310 votes
7
— Good
73%
Marvel Studios: Assembling a Universe
308 votes
7
— Good
66%
Alcarràs
302 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup