trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tom White
1
follower
United Kingdom
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
86
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,115 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,470 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,500 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,621 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,975 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,659 votes
8
— Great
86%
Top Gear
7,223 votes
9
— Superb
86%
QI
1,519 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,538 votes
7
— Good
86%
Shōgun
4,042 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,053 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,942 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,621 votes
6
— Fair
84%
The Boys
23,942 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,163 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,434 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,386 votes
9
— Superb
84%
Power
3,423 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,002 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,640 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,210 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,316 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,794 votes
9
— Superb
83%
The Grand Tour
4,291 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,079 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,719 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,659 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,215 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,026 votes
9
— Superb
82%
Normal People
2,514 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,449 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,748 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,208 votes
7
— Good
82%
Outlander
6,927 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,797 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,485 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Animal Kingdom
2,013 votes
7
— Good
82%
Hell on Wheels
3,808 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,872 votes
8
— Great
81%
Patriot
854 votes
6
— Fair
80%
Sex Education
13,633 votes
8
— Great
80%
SEAL Team
2,273 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,864 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,887 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,446 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,722 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,425 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,173 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,739 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,807 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,394 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,617 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,802 votes
8
— Great
78%
Sneaky Pete
1,888 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,622 votes
7
— Good
77%
Death in Paradise
1,009 votes
8
— Great
77%
The 100
20,073 votes
8
— Great
77%
TURN: Washington's Spies
1,143 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,223 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup