trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
WilliamHartPhD
VIP
12
7
followers
Virginia Beach, VA
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Elementary
12,577 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,665 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,828 votes
9
— Superb
80%
NCIS
7,722 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,161 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,068 votes
9
— Superb
81%
Leverage
3,885 votes
9
— Superb
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,685 votes
9
— Superb
82%
Mr. Bean
3,640 votes
9
— Superb
84%
Farscape
3,039 votes
9
— Superb
87%
The Twilight Zone
2,073 votes
9
— Superb
77%
3rd Rock from the Sun
2,044 votes
9
— Superb
83%
The Colbert Report
1,813 votes
9
— Superb
78%
Law & Order
1,329 votes
9
— Superb
78%
Animaniacs
936 votes
9
— Superb
76%
Magnum, P.I.
731 votes
9
— Superb
76%
Law & Order: Criminal Intent
720 votes
9
— Superb
74%
Murder, She Wrote
653 votes
9
— Superb
83%
Mystery Science Theater 3000
577 votes
9
— Superb
79%
Dirty Jobs
523 votes
9
— Superb
71%
Becker
413 votes
9
— Superb
81%
Alfred Hitchcock Presents
312 votes
9
— Superb
73%
Mork & Mindy
311 votes
9
— Superb
78%
In Living Color
303 votes
9
— Superb
77%
Jonathan Creek
276 votes
9
— Superb
80%
Brain Games
263 votes
9
— Superb
69%
Buck Rogers in the 25th Century
261 votes
9
— Superb
71%
The Benny Hill Show
176 votes
9
— Superb
75%
Tales from the Darkside
142 votes
9
— Superb
72%
The Odd Couple
118 votes
9
— Superb
76%
Whose Line is it Anyway?
117 votes
9
— Superb
79%
The Carol Burnett Show
102 votes
9
— Superb
68%
Fact or Faked: Paranormal Files
82 votes
9
— Superb
68%
StarTalk with Neil deGrasse Tyson
65 votes
9
— Superb
71%
Forever Knight
60 votes
9
— Superb
74%
United Shades of America
47 votes
9
— Superb
60%
Underdog
33 votes
9
— Superb
60%
The Ray Bradbury Theater
23 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup