trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Will .Myers
VIP
5
3
followers
Aurora, Colorado
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
373
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
83%
Guardians of the Galaxy
96,416 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,831 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,343 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,060 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,915 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,782 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,063 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,171 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,219 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,807 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,067 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,313 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,222 votes
6
— Fair
75%
The Hunger Games
39,531 votes
7
— Good
72%
Thor
39,373 votes
6
— Fair
71%
X-Men: Apocalypse
37,012 votes
5
— Meh
79%
Dune
36,403 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,133 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,900 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,268 votes
5
— Meh
77%
The Revenant
33,858 votes
8
— Great
70%
Venom
33,779 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Far From Home
33,217 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
31,550 votes
6
— Fair
78%
X-Men: Days of Future Past
31,481 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,127 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
30,634 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,491 votes
6
— Fair
73%
Ant-Man and the Wasp
30,095 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,250 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,600 votes
4
— Poor
76%
A Quiet Place
28,331 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
27,954 votes
6
— Fair
73%
Cars
26,717 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,525 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,281 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,539 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,261 votes
3
— Bad
83%
Raiders of the Lost Ark
25,144 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,997 votes
10
— Totally Ninja!
77%
X-Men: First Class
24,991 votes
8
— Great
81%
1917
24,773 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,327 votes
7
— Good
74%
Brave
24,081 votes
6
— Fair
70%
Black Widow
23,962 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,549 votes
5
— Meh
77%
Incredibles 2
23,399 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,368 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,784 votes
8
— Great
65%
The Incredible Hulk
22,423 votes
5
— Meh
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,349 votes
9
— Superb
70%
Solo: A Star Wars Story
22,186 votes
5
— Meh
75%
X-Men
22,023 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,755 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,446 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,389 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,192 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,895 votes
8
— Great
76%
Ice Age
20,667 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,246 votes
8
— Great
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup