trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Wilberto Larroza Jara
VIP
5
16
followers
Asunción, Paraguay
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
236
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
81%
The Avengers
65,187 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,811 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,550 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,237 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,534 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,379 votes
7
— Good
77%
Get Out
40,925 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,206 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,669 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,324 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,443 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,402 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,820 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,104 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,495 votes
7
— Good
78%
Titanic
30,630 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,172 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,025 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,570 votes
7
— Good
74%
It
29,036 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
28,917 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,718 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,637 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,422 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,083 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,868 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,180 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,086 votes
7
— Good
77%
Men in Black
23,941 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,880 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,700 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,058 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,316 votes
7
— Good
68%
Ted
22,305 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,137 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,632 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,610 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,313 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,679 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,539 votes
7
— Good
77%
Drive
19,526 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,451 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,411 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,057 votes
7
— Good
74%
War Dogs
19,050 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
18,814 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,022 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,359 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,235 votes
7
— Good
74%
Top Gun
17,000 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,857 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
16,818 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,777 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,561 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,244 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,904 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,663 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,410 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,334 votes
7
— Good
70%
The Da Vinci Code
15,080 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup