trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
witnessaria
VIP
7
6
followers
Portland, OR
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
87
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,045 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,178 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,990 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,938 votes
8
— Great
85%
House
29,922 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,947 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,382 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,585 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,112 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,482 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,067 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,115 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,364 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,081 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,581 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,569 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,320 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,315 votes
5
— Meh
85%
The X-Files
12,112 votes
8
— Great
82%
Castle
11,664 votes
7
— Good
85%
Archer
11,455 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,392 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bones
9,822 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,098 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,920 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,897 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,662 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,635 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,236 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,601 votes
7
— Good
85%
Justified
6,414 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,237 votes
6
— Fair
82%
The Killing
5,855 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,560 votes
5
— Meh
84%
The Good Wife
5,517 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,477 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,376 votes
6
— Fair
73%
Sleepy Hollow
5,250 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,159 votes
9
— Superb
76%
Hawaii Five-0
5,015 votes
5
— Meh
82%
Veep
4,670 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,602 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,375 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,349 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,136 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,883 votes
6
— Fair
80%
Angel
3,822 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Pushing Daisies
3,662 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
8
— Great
84%
Farscape
3,038 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,904 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,867 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,709 votes
9
— Superb
79%
Happy Endings
2,698 votes
7
— Good
73%
Cougar Town
2,665 votes
8
— Great
78%
Raising Hope
2,585 votes
8
— Great
73%
Awkward.
2,551 votes
8
— Great
83%
Better Off Ted
2,391 votes
8
— Great
80%
You're the Worst
2,259 votes
8
— Great
73%
Suburgatory
2,151 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup