trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
witter56
5
followers
Belgium
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Seinfeld
12,179 votes
8
— Great
85%
Rome
6,788 votes
8
— Great
85%
Archer
11,472 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,990 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,127 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,497 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,061 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,471 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,658 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,665 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,105 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,939 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,472 votes
8
— Great
82%
Buiten De Zone
34 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,523 votes
8
— Great
80%
Crimi Clowns
43 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,908 votes
8
— Great
80%
The Office
4,012 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,978 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,834 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,063 votes
8
— Great
79%
Wauters vs. Waes
45 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,506 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,505 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
8
— Great
76%
You
10,170 votes
8
— Great
75%
El Chapo
775 votes
8
— Great
75%
Bloodline
2,098 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,966 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,095 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup