trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wmr
2
followers
Budapest, Hungary
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,628 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,709 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,787 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,266 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,078 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,627 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,244 votes
5
— Meh
79%
Edge of Tomorrow
39,098 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,878 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,658 votes
6
— Fair
85%
The Silence of the Lambs
28,599 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Hateful Eight
28,052 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,528 votes
5
— Meh
82%
Top Gun: Maverick
25,038 votes
8
— Great
77%
Men in Black
24,030 votes
8
— Great
70%
Black Widow
23,975 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,218 votes
5
— Meh
64%
Independence Day: Resurgence
22,955 votes
5
— Meh
70%
Warcraft
21,229 votes
6
— Fair
62%
Ghostbusters
22,445 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Suicide Squad
20,433 votes
5
— Meh
76%
Nobody
19,319 votes
6
— Fair
70%
Don't Look Up
19,497 votes
5
— Meh
74%
Bullet Train
18,202 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,906 votes
7
— Good
80%
2001: A Space Odyssey
15,751 votes
6
— Fair
61%
The Matrix Resurrections
16,377 votes
5
— Meh
76%
Cruella
14,233 votes
6
— Fair
72%
The Menu
14,444 votes
6
— Fair
76%
(500) Days of Summer
13,825 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,495 votes
5
— Meh
69%
The Tomorrow War
13,446 votes
6
— Fair
70%
Jungle Cruise
13,095 votes
6
— Fair
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,145 votes
6
— Fair
66%
Hardcore Henry
8,131 votes
4
— Poor
72%
The Last Duel
7,788 votes
8
— Great
69%
Batman: The Killing Joke
5,882 votes
6
— Fair
66%
Freaky
4,396 votes
5
— Meh
57%
Everly
1,185 votes
4
— Poor
70%
The Ice Storm
760 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup