trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wmsulli
2
followers
Virginia
68
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,686 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,759 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,232 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,083 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,230 votes
5
— Meh
72%
The Fate of the Furious
24,711 votes
8
— Great
67%
Alien: Covenant
24,612 votes
6
— Fair
68%
Annihilation
20,987 votes
5
— Meh
68%
The Great Wall
19,701 votes
8
— Great
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,150 votes
6
— Fair
81%
Ford v Ferrari
18,812 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,629 votes
6
— Fair
82%
Lion
13,349 votes
7
— Good
68%
Masterminds
9,935 votes
6
— Fair
73%
Greyhound
8,482 votes
8
— Great
64%
47 Meters Down
7,770 votes
5
— Meh
59%
The New Mutants
7,370 votes
6
— Fair
73%
The Space Between Us
6,982 votes
7
— Good
79%
Hunt for the Wilderpeople
6,592 votes
7
— Good
66%
ARQ
4,853 votes
7
— Good
67%
Table 19
4,500 votes
6
— Fair
65%
Europa Report
3,642 votes
7
— Good
76%
The Book of Henry
3,259 votes
7
— Good
69%
I Don't Feel at Home in This World Anymore
2,858 votes
6
— Fair
75%
Harriet
2,154 votes
8
— Great
61%
Z for Zachariah
2,048 votes
6
— Fair
64%
Playing with Fire
1,834 votes
6
— Fair
57%
Approaching the Unknown
1,745 votes
6
— Fair
59%
Terminus
864 votes
7
— Good
54%
Teleios
519 votes
6
— Fair
60%
Catfight
419 votes
5
— Meh
67%
Little Men
403 votes
6
— Fair
48%
Tank 432
138 votes
5
— Meh
65%
The Forest
22 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup