trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diana
VIP
8
followers
Lisboa
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
64
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Raiders of the Lost Ark
25,201 votes
7
— Good
82%
Thanks to Her
4 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,673 votes
7
— Good
77%
Inner Workings
423 votes
7
— Good
76%
Vampire Hunter D: Bloodlust
1,029 votes
7
— Good
75%
Evil Dead II
5,267 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,197 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,967 votes
7
— Good
73%
The Many Adventures of Winnie the Pooh
2,115 votes
7
— Good
73%
Booksmart
6,583 votes
7
— Good
73%
The Evil Dead
6,707 votes
7
— Good
73%
Madagascar
16,989 votes
7
— Good
72%
Dead Leaves
241 votes
7
— Good
71%
The Ballad of Buster Scruggs
6,208 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,712 votes
7
— Good
71%
Extraction
12,776 votes
7
— Good
71%
Asura
129 votes
7
— Good
71%
Shiva Baby
1,317 votes
7
— Good
70%
First Match
240 votes
7
— Good
70%
Wade
13 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,399 votes
7
— Good
70%
The Heat
8,691 votes
7
— Good
70%
Dear Girl
1 vote
7
— Good
69%
The Platform
10,548 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,800 votes
7
— Good
69%
Resident Evil: Vendetta
2,432 votes
7
— Good
69%
Gonjiam: Haunted Asylum
998 votes
7
— Good
69%
The Huntsman: Winter's War
11,498 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,890 votes
7
— Good
69%
Happiest Season
2,504 votes
7
— Good
68%
Evil Dead
7,201 votes
7
— Good
68%
Blood: The Last Vampire
631 votes
7
— Good
68%
Escape Room
9,990 votes
7
— Good
68%
Goblin Slayer -Goblin's Crown-
452 votes
7
— Good
67%
Alien³
10,081 votes
7
— Good
67%
Evil Dead Rise
6,192 votes
7
— Good
67%
Shrek Forever After
10,425 votes
7
— Good
67%
Shiva Baby
41 votes
7
— Good
67%
Crimson Peak
8,139 votes
7
— Good
66%
Prince of Persia: The Sands of Time
9,669 votes
7
— Good
66%
Aces
3 votes
7
— Good
66%
Hustlers
6,813 votes
7
— Good
66%
The Novice
419 votes
7
— Good
66%
D.E.B.S.
652 votes
7
— Good
66%
Terrified
1,006 votes
7
— Good
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,316 votes
7
— Good
65%
X
7,074 votes
7
— Good
64%
Sucker Punch
9,047 votes
7
— Good
64%
Illang: The Wolf Brigade
486 votes
7
— Good
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,451 votes
7
— Good
64%
Resident Evil: Death Island
1,266 votes
7
— Good
63%
Batman Ninja
2,556 votes
7
— Good
63%
Underwater
8,328 votes
7
— Good
62%
Close
2,211 votes
7
— Good
62%
The Legend of Mor'du
341 votes
7
— Good
62%
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
179 votes
7
— Good
61%
Disenchanted
1,717 votes
7
— Good
59%
Welcome to the Club
220 votes
7
— Good
59%
The Invitation
2,109 votes
7
— Good
57%
No One Gets Out Alive
1,198 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup