Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Anthony Smith
0
Followers
0
Following
Colorado Springs, Colorado
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
60
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
62,148 votes
8
— Great
85%
Friends
42,454 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,399 votes
8
— Great
86%
The Office
28,515 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,846 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,149 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,337 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,482 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,884 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,232 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,633 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,870 votes
8
— Great
82%
Californication
11,379 votes
8
— Great
81%
24
11,405 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,435 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,407 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,078 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,531 votes
8
— Great
80%
Good Omens
7,108 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,516 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,548 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,947 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,760 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,877 votes
8
— Great
78%
The Orville
6,011 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,701 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,220 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,278 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,149 votes
8
— Great
75%
Constantine
5,039 votes
8
— Great
77%
My Name Is Earl
4,953 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,430 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,455 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,215 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,780 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,516 votes
8
— Great
77%
King of the Hill
2,538 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,439 votes
8
— Great
77%
Evil
2,269 votes
8
— Great
71%
Everybody Loves Raymond
2,204 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
2,038 votes
8
— Great
78%
Cheers
2,012 votes
8
— Great
81%
X-Men: The Animated Series
1,759 votes
8
— Great
79%
Extras
1,679 votes
8
— Great
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,650 votes
8
— Great
71%
Stargirl
1,702 votes
8
— Great
80%
Ghosts
1,179 votes
8
— Great
77%
Scooby-Doo, Where Are You!
1,199 votes
8
— Great
81%
Godfather of Harlem
1,162 votes
8
— Great
78%
Zoey's Extraordinary Playlist
968 votes
8
— Great
81%
Scooby-Doo! Mystery Incorporated
937 votes
8
— Great
76%
Penn & Teller: Fool Us
605 votes
8
— Great
78%
The Transformers
539 votes
8
— Great
73%
Wellington Paranormal
549 votes
8
— Great
76%
What's New Scooby-Doo?
446 votes
8
— Great
78%
Dungeons & Dragons
335 votes
8
— Great
63%
Mr. Mayor
367 votes
8
— Great
68%
Lip Sync Battle
310 votes
8
— Great
75%
V
184 votes
8
— Great
68%
Gulliver's Travels
144 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch