Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Anthony Smith
0
Followers
0
Following
Colorado Springs, Colorado
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
54,789 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,084 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,125 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,979 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,756 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,405 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,351 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,865 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,603 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,500 votes
9
— Superb
81%
House of the Dragon
12,499 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,373 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,723 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
10,125 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
8,029 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
6,217 votes
9
— Superb
84%
Freaks and Geeks
5,248 votes
9
— Superb
84%
Yellowstone
5,157 votes
9
— Superb
85%
Curb Your Enthusiasm
5,096 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,936 votes
9
— Superb
80%
Ash vs Evil Dead
3,917 votes
9
— Superb
80%
Angel
3,880 votes
9
— Superb
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,512 votes
9
— Superb
80%
SpongeBob SquarePants
3,364 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,020 votes
9
— Superb
87%
The Twilight Zone
2,124 votes
9
— Superb
78%
Robot Chicken
1,844 votes
9
— Superb
77%
The Exorcist
1,801 votes
9
— Superb
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,232 votes
9
— Superb
73%
Beavis and Butt-Head
1,168 votes
9
— Superb
77%
Ghosts
1,141 votes
9
— Superb
78%
Mike Tyson Mysteries
305 votes
9
— Superb
78%
Freakazoid!
304 votes
9
— Superb
78%
Disney Gallery: The Mandalorian
264 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch