trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
yan
0
followers
London, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,633 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,769 votes
9
— Superb
85%
House
30,057 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,942 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,581 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,240 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,120 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,194 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,856 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,152 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,837 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,231 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,582 votes
2
— Terrible
82%
30 Rock
7,664 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,577 votes
7
— Good
84%
This Is Us
5,833 votes
9
— Superb
81%
Ray Donovan
5,642 votes
9
— Superb
80%
After Life
4,691 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,565 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,432 votes
6
— Fair
78%
Resident Alien
3,333 votes
6
— Fair
78%
Counterpart
2,280 votes
8
— Great
71%
Everybody Loves Raymond
2,162 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,083 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,824 votes
8
— Great
83%
Mr Inbetween
1,262 votes
9
— Superb
75%
Pennyworth
1,201 votes
7
— Good
84%
Primal
1,166 votes
9
— Superb
67%
War of the Worlds
1,147 votes
7
— Good
67%
Debris
729 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Tales of the Empire
504 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup