Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Yvonnelim99
2
Followers
9
Following
Malaysia
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Horror
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
141
movies
Horror
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
64%
Haunted Mansion
3,139 votes
7
— Good
62%
Beast
3,133 votes
5
— Meh
60%
Peninsula
3,083 votes
7
— Good
57%
Shadow in the Cloud
2,882 votes
7
— Good
55%
Piranha 3D
2,880 votes
4
— Poor
59%
Spawn
2,852 votes
6
— Fair
57%
Tarot
2,844 votes
5
— Meh
57%
Snakes on a Plane
2,838 votes
5
— Meh
66%
Goosebumps 2: Haunted Halloween
2,816 votes
6
— Fair
67%
Totally Killer
2,746 votes
5
— Meh
56%
Silent Hill: Revelation 3D
2,694 votes
6
— Fair
69%
Resident Evil: Vendetta
2,474 votes
8
— Great
59%
No Way Up
2,468 votes
5
— Meh
66%
Slither
2,366 votes
4
— Poor
64%
Till Death
2,145 votes
5
— Meh
62%
Queen of the Damned
2,071 votes
5
— Meh
65%
We Have a Ghost
2,046 votes
6
— Fair
59%
The Crow
1,949 votes
5
— Meh
60%
Cooties
1,923 votes
6
— Fair
63%
Werewolves Within
1,919 votes
4
— Poor
45%
Piranha 3DD
1,694 votes
4
— Poor
66%
Resident Evil: Degeneration
1,683 votes
8
— Great
61%
Night Teeth
1,613 votes
5
— Meh
53%
Ghosts of Mars
1,579 votes
4
— Poor
59%
Eight Legged Freaks
1,555 votes
6
— Fair
68%
Little Monsters
1,553 votes
6
— Fair
59%
Attack on Titan
1,534 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Resident Evil: Damnation
1,522 votes
8
— Great
61%
House on Haunted Hill
1,516 votes
5
— Meh
62%
Lisa Frankenstein
1,466 votes
6
— Fair
64%
Resident Evil: Death Island
1,330 votes
8
— Great
59%
Life After Beth
1,302 votes
4
— Poor
54%
The Roommate
1,220 votes
5
— Meh
62%
Afraid
1,159 votes
5
— Meh
75%
Vampire Hunter D: Bloodlust
1,065 votes
5
— Meh
65%
Wyrmwood: Road of the Dead
1,020 votes
5
— Meh
61%
Black Sheep
1,008 votes
4
— Poor
65%
Subservience
894 votes
5
— Meh
71%
Vampire Hunter D
709 votes
5
— Meh
68%
Blood: The Last Vampire
649 votes
8
— Great
57%
Attack on Titan II: End of the World
635 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Gantz
596 votes
6
— Fair
54%
The Crow: Salvation
492 votes
5
— Meh
49%
Fright Night 2: New Blood
416 votes
5
— Meh
51%
Return to House on Haunted Hill
398 votes
5
— Meh
68%
Rampant
393 votes
7
— Good
50%
Slotherhouse
389 votes
4
— Poor
63%
Casshern
386 votes
7
— Good
59%
Wyrmwood: Apocalypse
370 votes
5
— Meh
66%
Parasyte: Part 1
369 votes
7
— Good
49%
The Flood
360 votes
5
— Meh
39%
The Crow: Wicked Prayer
284 votes
5
— Meh
60%
Dampyr
256 votes
5
— Meh
64%
Parasyte: Part 2
254 votes
7
— Good
49%
Terra Formars
245 votes
7
— Good
47%
Til Death Do Us Part
219 votes
5
— Meh
67%
Alien: Covenant - Prologue: The Crossing
193 votes
3
— Bad
64%
The Twins Effect
179 votes
7
— Good
68%
Ajin: Demi-Human
146 votes
8
— Great
67%
Black Butler
142 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch