trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Will
27
followers
Birmingham, England
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Black Mirror
28,848 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,617 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,519 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,697 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,288 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,209 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,028 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,708 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,667 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,133 votes
7
— Good
80%
After Life
4,673 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,460 votes
7
— Good
88%
Over the Garden Wall
4,173 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,831 votes
7
— Good
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,684 votes
7
— Good
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,456 votes
7
— Good
72%
Avatar: The Last Airbender
2,392 votes
7
— Good
72%
Avatar: The Last Airbender
2,392 votes
7
— Good
67%
Van Helsing
2,103 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,085 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,953 votes
7
— Good
79%
RuPaul's Drag Race
1,796 votes
7
— Good
79%
Noragami
1,728 votes
7
— Good
67%
The Purge
1,500 votes
7
— Good
72%
The Walking Dead: Daryl Dixon
1,029 votes
7
— Good
71%
One of Us Is Lying
755 votes
7
— Good
72%
Baki
723 votes
7
— Good
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
623 votes
7
— Good
71%
The Hollow
402 votes
7
— Good
63%
Oats Studios
266 votes
7
— Good
73%
Little Boy Blue
134 votes
7
— Good
72%
The Kirlian Frequency
117 votes
7
— Good
62%
Celebrity Big Brother
7 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup