trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zach Groenewald
VIP
2
3
followers
Cape Town, South Africa
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Godfather: Part II
17,874 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,161 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
24,846 votes
8
— Great
81%
Apollo 11
2,354 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,527 votes
8
— Great
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,359 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,068 votes
8
— Great
79%
Shaun of the Dead
19,566 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,639 votes
8
— Great
79%
The Boondock Saints
7,097 votes
8
— Great
77%
Get Out
40,925 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,853 votes
8
— Great
76%
Interview with the Vampire
9,479 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
18,847 votes
8
— Great
76%
28 Days Later
14,044 votes
8
— Great
75%
Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis
473 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,313 votes
8
— Great
74%
Bicentennial Man
4,587 votes
8
— Great
73%
Grease
9,385 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,433 votes
8
— Great
72%
Don't Breathe
17,134 votes
8
— Great
72%
10 Cloverfield Lane
24,493 votes
8
— Great
72%
Split
2,632 votes
8
— Great
72%
Hereditary
15,707 votes
8
— Great
72%
The Descent
5,931 votes
8
— Great
72%
Primer
5,032 votes
8
— Great
71%
Talk to Me
6,355 votes
8
— Great
71%
Midsommar
13,537 votes
8
— Great
70%
Us
15,357 votes
8
— Great
69%
Green Room
6,500 votes
8
— Great
67%
Nope
12,243 votes
8
— Great
67%
mother!
10,964 votes
8
— Great
67%
The Witch
13,292 votes
8
— Great
67%
Gerald's Game
5,712 votes
8
— Great
66%
The Thing
4,871 votes
8
— Great
66%
The King's Man
10,600 votes
8
— Great
66%
The Night House
3,169 votes
8
— Great
65%
X
6,966 votes
8
— Great
62%
Gothika
3,363 votes
8
— Great
61%
Fragile
488 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup