trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
zbateson-84
1
follower
Vancouver, British Columbia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
135
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,832 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,600 votes
8
— Great
80%
Logan
60,785 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,033 votes
8
— Great
87%
Fight Club
49,612 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,640 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,241 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,106 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
35,988 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,311 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,774 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,382 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,734 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,188 votes
8
— Great
70%
Venom
33,846 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,950 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,426 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,747 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,817 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,150 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,313 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,599 votes
8
— Great
81%
Catch Me If You Can
26,330 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,562 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,337 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,183 votes
8
— Great
77%
The Lego Movie
23,636 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,449 votes
8
— Great
71%
Central Intelligence
22,976 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,991 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,808 votes
8
— Great
73%
Looper
21,819 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,448 votes
8
— Great
84%
American History X
20,261 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,135 votes
8
— Great
72%
Oblivion
21,746 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,999 votes
8
— Great
85%
The Intouchables
19,722 votes
8
— Great
77%
District 9
19,915 votes
8
— Great
69%
The Wolverine
20,670 votes
8
— Great
81%
A Beautiful Mind
18,119 votes
8
— Great
79%
The Bourne Ultimatum
18,220 votes
8
— Great
72%
Aladdin
19,084 votes
8
— Great
70%
Glass
17,957 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,424 votes
8
— Great
71%
TRON: Legacy
16,465 votes
8
— Great
67%
Alice in Wonderland
16,694 votes
8
— Great
80%
A Clockwork Orange
15,112 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,721 votes
8
— Great
77%
Sin City
15,289 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,271 votes
8
— Great
72%
The Mask
15,491 votes
8
— Great
74%
Kung Fu Panda 3
15,173 votes
8
— Great
81%
Trainspotting
14,514 votes
8
— Great
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,441 votes
8
— Great
76%
Snowden
14,498 votes
8
— Great
75%
Elf
14,579 votes
8
— Great
83%
Oldboy
13,486 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,927 votes
8
— Great
82%
Lion
13,372 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup