trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zelos7
4
followers
Russia
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
104
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,779 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
96,929 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,255 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,623 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,182 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,499 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,559 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,118 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,644 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,790 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,350 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,100 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,551 votes
3
— Bad
84%
Scrubs
13,325 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,055 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,102 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,674 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,423 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,242 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,382 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,129 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,338 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,889 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,303 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,281 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
6,982 votes
10
— Totally Ninja!
73%
What If...?
6,106 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,368 votes
7
— Good
86%
Curb Your Enthusiasm
4,899 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Name Is Earl
4,852 votes
7
— Good
81%
Star Trek
4,335 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,135 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,215 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Last Man on Earth
4,443 votes
6
— Fair
80%
The Office
3,990 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,673 votes
7
— Good
87%
Steven Universe
3,251 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Batman: The Animated Series
3,128 votes
9
— Superb
80%
Final Space
3,025 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,894 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,433 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,223 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Regular Show
2,217 votes
7
— Good
80%
Everybody Hates Chris
2,126 votes
7
— Good
77%
Inside Job
2,083 votes
6
— Fair
76%
Solar Opposites
2,044 votes
7
— Good
78%
Star Trek: Lower Decks
1,945 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Justice League
1,828 votes
9
— Superb
75%
F is for Family
1,922 votes
8
— Great
83%
Spaced
1,728 votes
6
— Fair
84%
The Boondocks
1,662 votes
9
— Superb
81%
Teen Titans
1,628 votes
8
— Great
62%
The Cleveland Show
1,856 votes
6
— Fair
86%
The Venture Bros.
1,457 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Amazing World of Gumball
1,432 votes
6
— Fair
83%
Daria
1,374 votes
5
— Meh
74%
Beavis and Butt-Head
1,135 votes
2
— Terrible
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,071 votes
4
— Poor
85%
The Thick of It
980 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ultimate Spider-Man
974 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup