trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
zenuvius
6
followers
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
270
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,030 votes
7
— Good
81%
Joker
46,921 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,208 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,365 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,648 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,258 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,868 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,515 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,824 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,258 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,365 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,636 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,262 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,845 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,691 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,255 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,590 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,182 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,776 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,824 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,786 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,122 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,457 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,701 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,745 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,537 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,100 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,265 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,981 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,164 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,570 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,341 votes
7
— Good
73%
Cars
26,758 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,777 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,531 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,307 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,469 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,333 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,869 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,828 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,615 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,727 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,426 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,847 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,432 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,021 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,820 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,785 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,376 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,498 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,603 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,419 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,362 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,276 votes
7
— Good
83%
Aliens
20,207 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,472 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,181 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,482 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,693 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,234 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup