trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zorge88
68
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,124 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,502 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,982 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,608 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Blue Planet II
1,090 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,986 votes
8
— Great
87%
The Vietnam War
559 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,859 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,206 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,437 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,388 votes
8
— Great
84%
Suits
24,213 votes
8
— Great
83%
Generation War
733 votes
9
— Superb
82%
Billions
5,432 votes
9
— Superb
82%
The Storks Will Return
39 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Hustle
993 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,449 votes
9
— Superb
82%
Oliver Stone's Untold History of the United States
224 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,066 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,726 votes
7
— Good
80%
The Night Manager
4,662 votes
7
— Good
80%
Montevideo, bog te video
18 votes
9
— Superb
79%
Narcos: Mexico
3,273 votes
8
— Great
79%
Gangland Undercover
166 votes
8
— Great
79%
Manhunt
2,135 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,740 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,755 votes
6
— Fair
77%
TURN: Washington's Spies
1,142 votes
8
— Great
75%
Tyrant
1,455 votes
7
— Good
74%
The Tribe
68 votes
8
— Great
73%
Little Boy Blue
131 votes
8
— Great
73%
The Putin Interviews
132 votes
8
— Great
73%
Robin Hood
693 votes
7
— Good
72%
Morning Changes Everything
15 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Trust
354 votes
7
— Good
72%
The Written Off
20 votes
8
— Great
71%
Fortitude
1,125 votes
8
— Great
71%
Heartbreak High
63 votes
9
— Superb
70%
Ocean Girl
52 votes
7
— Good
70%
Incorporated
626 votes
8
— Great
70%
Andrija i Andjelka
4 votes
7
— Good
69%
Beverly Hills, 90210
991 votes
6
— Fair
67%
Van Helsing
2,098 votes
6
— Fair
52%
Budva na pjenu od mora
7 votes
6
— Fair
30%
The Chinese Are Coming
4 votes
4
— Poor
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup