trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
marc bulbulian
0
followers
toronto, canada
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
78
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
56,045 votes
8
— Great
81%
Wonder
10,998 votes
6
— Fair
80%
Logan
60,666 votes
6
— Fair
79%
Love, Simon
7,735 votes
7
— Good
79%
Moana
48,929 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,930 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,194 votes
5
— Meh
79%
Captain Fantastic
12,245 votes
6
— Fair
79%
The Greatest Showman
17,865 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,160 votes
4
— Poor
79%
Edge of Tomorrow
39,054 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,507 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,230 votes
8
— Great
78%
Coyote Falls
65 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,818 votes
9
— Superb
78%
Star Trek Into Darkness
23,324 votes
6
— Fair
77%
Get Out
41,028 votes
6
— Fair
77%
Arrival
56,553 votes
8
— Great
77%
The Lego Movie
23,585 votes
6
— Fair
77%
Skyfall
24,193 votes
7
— Good
77%
Kung Fury
3,567 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,681 votes
7
— Good
76%
Goodbye Christopher Robin
1,666 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,318 votes
8
— Great
75%
Still Alice
4,134 votes
6
— Fair
75%
The Big Sick
8,446 votes
7
— Good
75%
Dave Chappelle: The Bird Revelation
767 votes
5
— Meh
75%
Wonder Woman
56,460 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,545 votes
8
— Great
75%
Chef
8,675 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,055 votes
8
— Great
75%
My Little Pony: The Movie
1,514 votes
7
— Good
74%
mid90s
2,711 votes
4
— Poor
73%
GoldenEye
7,518 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,766 votes
6
— Fair
73%
The Shape of Water
22,351 votes
6
— Fair
73%
Lady Bird
12,681 votes
6
— Fair
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,321 votes
6
— Fair
73%
Passengers
42,157 votes
8
— Great
72%
Peter Rabbit
5,190 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,698 votes
6
— Fair
72%
Wonder Woman
1,399 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,259 votes
5
— Meh
71%
X+Y
1,225 votes
6
— Fair
71%
Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening
210 votes
8
— Great
71%
Tully
3,471 votes
6
— Fair
71%
World War Z
29,644 votes
7
— Good
71%
Million Dollar Arm
1,734 votes
6
— Fair
71%
The Muppets
3,518 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Minions
24,442 votes
7
— Good
69%
For Your Eyes Only
3,512 votes
6
— Fair
69%
Underworld: Blood Wars
13,809 votes
8
— Great
69%
Office Christmas Party
12,223 votes
6
— Fair
69%
Daddy's Home
11,550 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,594 votes
5
— Meh
69%
The Spiderwick Chronicles
3,099 votes
5
— Meh
69%
Daddy's Home 2
7,145 votes
7
— Good
69%
Ideal Home
637 votes
7
— Good
68%
Don't Think Twice
1,208 votes
7
— Good
68%
Blockers
6,508 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup