trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nejc Z
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
329
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
82%
Deadpool
108,656 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,471 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,766 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,481 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,737 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,878 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,399 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,041 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,866 votes
4
— Poor
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,275 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,125 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,954 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,962 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,018 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,709 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,730 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,218 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,801 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,218 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,981 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,844 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,382 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,204 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,098 votes
7
— Good
81%
Joker
46,911 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,630 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,361 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,310 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,206 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,191 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,765 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,639 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,595 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,250 votes
8
— Great
91%
The Shawshank Redemption
42,580 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
42,103 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,106 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,631 votes
8
— Great
84%
WALL·E
40,599 votes
5
— Meh
79%
Deadpool 2
40,569 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,356 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,250 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,926 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,819 votes
6
— Fair
75%
The Hunger Games
39,574 votes
7
— Good
72%
Thor
39,404 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,109 votes
7
— Good
84%
The Lion King
37,405 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
37,039 votes
4
— Poor
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,772 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,579 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,524 votes
7
— Good
79%
Dune
36,505 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,115 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,841 votes
6
— Fair
71%
Captain Marvel
35,304 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,143 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,874 votes
7
— Good
85%
Se7en
34,386 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,340 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup