trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zythean
VIP
3
4
followers
Omicron Persei 8
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,453 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
72,453 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,941 votes
9
— Superb
65%
Suicide Squad
58,853 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,788 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,194 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,171 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,195 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,908 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,246 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,160 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
37,027 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,289 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
32,000 votes
9
— Superb
74%
Split
32,537 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,503 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
30,913 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,314 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,603 votes
9
— Superb
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,711 votes
9
— Superb
70%
Minions
24,455 votes
9
— Superb
70%
Prometheus
24,386 votes
9
— Superb
74%
The Magnificent Seven
22,184 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,766 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,152 votes
9
— Superb
63%
Assassin's Creed
23,425 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,499 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,973 votes
9
— Superb
75%
The Lego Batman Movie
17,641 votes
9
— Superb
63%
Ad Astra
15,589 votes
9
— Superb
71%
Midsommar
13,627 votes
9
— Superb
65%
A Million Ways to Die in the West
10,413 votes
9
— Superb
72%
Bad Times at the El Royale
8,414 votes
9
— Superb
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,750 votes
9
— Superb
77%
The Best Offer
2,838 votes
9
— Superb
77%
I Am Sam
2,642 votes
9
— Superb
75%
Professor Marston and the Wonder Women
2,050 votes
9
— Superb
69%
Junk Head 1
26 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup