trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Chris
21
followers
Germany
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
160
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
75%
Arrow
31,882 votes
7
— Good
84%
Suits
24,127 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,043 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,529 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,039 votes
7
— Good
77%
The 100
20,014 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,129 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,734 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,827 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,665 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,635 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,362 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,071 votes
7
— Good
82%
Californication
11,234 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,000 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,467 votes
7
— Good
83%
The Americans
8,882 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,081 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,255 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,053 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,730 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,759 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,627 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,406 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,897 votes
7
— Good
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,134 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,123 votes
7
— Good
85%
Justified
6,392 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,018 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,746 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,635 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,422 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,048 votes
7
— Good
76%
Lupin
5,925 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,619 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,147 votes
7
— Good
78%
Da Vinci's Demons
5,171 votes
7
— Good
76%
Hawaii Five-0
5,004 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,024 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,795 votes
7
— Good
78%
Nikita
4,314 votes
7
— Good
73%
Halo
4,446 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,384 votes
7
— Good
82%
Chicago Fire
4,052 votes
7
— Good
71%
Defiance
4,336 votes
7
— Good
70%
V
4,271 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,932 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,849 votes
7
— Good
76%
Dark Matter
3,893 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,784 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,454 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,367 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,377 votes
7
— Good
73%
Ahsoka
3,484 votes
7
— Good
88%
Batman: The Animated Series
3,119 votes
7
— Good
77%
Dead to Me
3,273 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,250 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,030 votes
7
— Good
73%
Colony
3,164 votes
7
— Good
71%
Touch
3,115 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup