trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
992dean12
28
followers
Slovakia
31
992dean12
is watching
The Kardashians
5x03
"This Is Going to Be Really Hot Tea"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,452 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
35,990 votes
9
— Superb
85%
The Intouchables
19,646 votes
9
— Superb
85%
Cosy Dens
259 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
21,210 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,068 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,289 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
32,462 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
18,594 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
35,916 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
30,948 votes
9
— Superb
80%
A Clockwork Orange
15,027 votes
9
— Superb
80%
Rush
13,104 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,391 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,818 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,807 votes
9
— Superb
79%
Society of the Snow
5,439 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,661 votes
9
— Superb
79%
Rocky
11,863 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,358 votes
9
— Superb
78%
Predator
13,820 votes
9
— Superb
78%
A Man Called Otto
7,608 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,258 votes
9
— Superb
77%
Planes, Trains and Automobiles
4,583 votes
9
— Superb
77%
Geri's Game
1,794 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,590 votes
9
— Superb
76%
The Equalizer
21,173 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,589 votes
9
— Superb
76%
The Two Popes
4,577 votes
9
— Superb
75%
The Game Changers
906 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
26,443 votes
9
— Superb
75%
The Hunger Games
39,396 votes
9
— Superb
74%
The Ultimate Gift
491 votes
9
— Superb
74%
One Man Band
1,090 votes
9
— Superb
73%
The Great Gatsby
15,298 votes
9
— Superb
73%
Even Mice Belong in Heaven
66 votes
9
— Superb
72%
Romeo and Juliet
551 votes
9
— Superb
72%
Knick Knack
1,024 votes
9
— Superb
72%
Thor
39,271 votes
9
— Superb
71%
Cold Mountain
2,008 votes
9
— Superb
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,749 votes
9
— Superb
69%
Gangster Squad
5,951 votes
9
— Superb
68%
The Expendables 2
10,411 votes
9
— Superb
66%
Cars 2
15,256 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup