trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Björn Ziegler
VIP
2
5
followers
Germany
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
How I Met Your Mother
41,588 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,193 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,525 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,798 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,827 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,931 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,404 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,943 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,675 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,685 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,155 votes
4
— Poor
79%
Alice in Borderland
5,523 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,685 votes
7
— Good
79%
BEEF
4,049 votes
6
— Fair
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,279 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,913 votes
6
— Fair
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,682 votes
7
— Good
74%
Another
2,145 votes
6
— Fair
79%
Death Parade
2,065 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,070 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,815 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Chestnut Man
1,403 votes
9
— Superb
79%
Dave
1,113 votes
9
— Superb
84%
Detective Conan
847 votes
10
— Totally Ninja!
71%
WeCrashed
833 votes
7
— Good
81%
This Is Going to Hurt
679 votes
9
— Superb
81%
Pachinko
572 votes
8
— Great
67%
Uncoupled
624 votes
6
— Fair
86%
Signal
526 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Move to Heaven
521 votes
9
— Superb
85%
Crime Scene Cleaner
499 votes
9
— Superb
74%
Gangsta.
509 votes
7
— Good
71%
Hotel Hell
473 votes
8
— Great
82%
D.P.
409 votes
8
— Great
67%
Kung Fu
441 votes
4
— Poor
84%
Beyond Evil
373 votes
9
— Superb
81%
Mouse
327 votes
9
— Superb
59%
Mr. Corman
369 votes
7
— Good
82%
Upright
292 votes
7
— Good
70%
A Killer Paradox
311 votes
8
— Great
65%
Dr. Brain
277 votes
9
— Superb
79%
Light & Magic
214 votes
8
— Great
71%
Rotten
229 votes
7
— Good
81%
Tunnel
200 votes
9
— Superb
70%
Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell & Back
202 votes
8
— Great
75%
Shin Chan
185 votes
8
— Great
72%
This Fool
173 votes
8
— Great
70%
The Thief, His Wife and the Canoe
176 votes
7
— Good
63%
Woke
170 votes
7
— Good
78%
Voice
143 votes
9
— Superb
67%
Murder Mountain
144 votes
5
— Meh
67%
Dope
116 votes
7
— Good
81%
The King of Pigs
61 votes
9
— Superb
68%
Wild Crime
62 votes
6
— Fair
67%
Kranitz - Bei Trennung Geld zurück
10 votes
4
— Poor
48%
German Genius
21 votes
7
— Good
56%
Angels of Death
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup