trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pedro
4
followers
Portugal
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Pose
1,359 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,482 votes
9
— Superb
86%
SKAM
1,479 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,739 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,321 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,053 votes
9
— Superb
82%
The Killing
5,857 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,763 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,764 votes
8
— Great
81%
Lost
32,723 votes
8
— Great
81%
Don't Do This, Don't Do That
80 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,209 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,902 votes
8
— Great
80%
FEUD
783 votes
8
— Great
79%
Looking
1,302 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,207 votes
7
— Good
79%
Bones
9,828 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,853 votes
7
— Good
76%
Aqui Não Há Quem Viva
19 votes
8
— Great
74%
Top of the Lake
1,704 votes
8
— Great
74%
Stalker
1,198 votes
6
— Fair
73%
Marcella
1,152 votes
7
— Good
73%
The World's Most Extraordinary Homes
215 votes
7
— Good
71%
The Whispers
769 votes
5
— Meh
70%
Scream Queens
2,506 votes
6
— Fair
68%
Missing
440 votes
7
— Good
68%
The Girlfriend Experience
749 votes
8
— Great
65%
The Disappearance of Madeleine McCann
494 votes
6
— Fair
62%
Madre Paula
13 votes
8
— Great
55%
Aqui Tão Longe
6 votes
7
— Good
48%
Portugueses pelo Mundo
6 votes
7
— Good
43%
Keeping Up with the Kardashians
1,448 votes
3
— Bad
40%
Filho da Mãe
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup