trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Adna
0
followers
Wonderland
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,004 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,099 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,010 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,135 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,418 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,911 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,197 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,002 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,177 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,652 votes
8
— Great
73%
Titans
5,694 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,790 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,662 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,060 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,365 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,348 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,502 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,863 votes
8
— Great
81%
Why Women Kill
1,187 votes
8
— Great
80%
The Bold Type
949 votes
8
— Great
81%
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
873 votes
8
— Great
68%
Kung Fu
439 votes
8
— Great
74%
My Adventures with Superman
415 votes
8
— Great
67%
Tidying Up with Marie Kondo
397 votes
8
— Great
81%
Arthdal Chronicles
223 votes
8
— Great
69%
Marvel's Spider-Man
235 votes
8
— Great
78%
Rapunzel's Tangled Adventure
202 votes
8
— Great
67%
Katy Keene
221 votes
8
— Great
73%
Big Hero 6: The Series
144 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup