Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ackerbilk
1
Follower
1
Following
North America
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
123
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
99,894 votes
9
— Superb
85%
House
30,588 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,027 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,038 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,573 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,788 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,840 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,806 votes
6
— Fair
83%
Orphan Black
12,474 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,509 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,152 votes
7
— Good
86%
Succession
8,702 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,394 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,923 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,366 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,937 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,867 votes
7
— Good
75%
The OA
6,745 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,441 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
6,183 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,907 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,784 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,185 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,926 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,505 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,292 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
3,138 votes
7
— Good
85%
The Bridge
2,792 votes
9
— Superb
79%
Blue Bloods
2,780 votes
7
— Good
69%
Dracula
2,721 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,320 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,218 votes
9
— Superb
78%
Goliath
1,902 votes
8
— Great
54%
Resident Evil
1,886 votes
5
— Meh
72%
CSI: NY
1,881 votes
6
— Fair
74%
Station Eleven
1,772 votes
8
— Great
81%
Life
1,771 votes
8
— Great
75%
The Old Man
1,609 votes
8
— Great
74%
The Bridge
1,588 votes
6
— Fair
65%
FUBAR
1,469 votes
7
— Good
82%
Columbo
1,406 votes
9
— Superb
83%
Life on Mars
1,336 votes
8
— Great
81%
The Get Down
1,309 votes
7
— Good
75%
Mars
1,212 votes
6
— Fair
67%
Away
1,182 votes
6
— Fair
83%
The Killing
1,102 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Fauda
966 votes
8
— Great
74%
The Curse of Oak Island
955 votes
5
— Meh
78%
BrainDead
936 votes
8
— Great
69%
Stay Close
896 votes
7
— Good
67%
Collateral
892 votes
7
— Good
70%
Anatomy of a Scandal
861 votes
7
— Good
77%
Trapped
812 votes
6
— Fair
80%
Rubicon
808 votes
8
— Great
72%
Baskets
775 votes
6
— Fair
83%
Spooks
720 votes
8
— Great
85%
The Bureau
702 votes
9
— Superb
73%
CSI: Vegas
643 votes
5
— Meh
78%
Real Humans
637 votes
8
— Great
74%
The Outlaws
603 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup