Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ado
2
Followers
2
Following
Tuzla
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,060
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
16
17
18
85%
Kolkata with Sue Perkins
2 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,575 votes
7
— Good
82%
Kiss the Future
24 votes
7
— Good
82%
Pawn
87 votes
7
— Good
82%
Lily Topples The World
24 votes
7
— Good
81%
The Second Mother
908 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,883 votes
7
— Good
81%
Wonder
11,183 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
24,349 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,803 votes
7
— Good
81%
Togo
3,742 votes
7
— Good
81%
Serenity
11,792 votes
7
— Good
81%
Bring Your Own Brigade
40 votes
7
— Good
81%
Kingsman: The Secret Service Revealed
8 votes
7
— Good
81%
Tiger
46 votes
7
— Good
81%
A Taxi Driver
1,264 votes
7
— Good
81%
Steven Universe: The Movie
1,129 votes
7
— Good
81%
A Dog's Journey
2,266 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,442 votes
7
— Good
80%
Pride & Prejudice
8,008 votes
7
— Good
80%
Led Zeppelin - The Song Remains the Same
242 votes
7
— Good
80%
Marina Abramović: The Artist Is Present
183 votes
7
— Good
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,677 votes
7
— Good
80%
Waste Land
188 votes
7
— Good
80%
Puss in Boots: The Last Wish
10,417 votes
7
— Good
80%
The Greatest Night in Pop
773 votes
7
— Good
80%
The Nightmare Before Christmas
17,425 votes
7
— Good
80%
The Goonies
13,036 votes
7
— Good
80%
The Blues Brothers
7,178 votes
7
— Good
80%
Office Space
10,209 votes
7
— Good
80%
Nimona
3,563 votes
7
— Good
80%
My Name Is Khan
1,319 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,954 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,826 votes
7
— Good
80%
Dallas Buyers Club
13,392 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,701 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,606 votes
7
— Good
80%
The Art of Racing in the Rain
2,543 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,056 votes
7
— Good
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,758 votes
7
— Good
80%
Gifted
12,513 votes
7
— Good
80%
Shut Up and Play the Hits
129 votes
7
— Good
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,636 votes
7
— Good
80%
Pictures of Ghosts
82 votes
7
— Good
79%
Sing Street
4,594 votes
7
— Good
79%
Ordinary Angels
1,189 votes
7
— Good
79%
Tampopo
685 votes
7
— Good
79%
A Bronx Tale
3,298 votes
7
— Good
79%
Tombstone
5,087 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,332 votes
7
— Good
79%
Love, Simon
7,852 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
50,075 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
24,003 votes
7
— Good
79%
National Lampoon's Christmas Vacation
10,295 votes
7
— Good
79%
Pink Floyd: The Story of Wish You Were Here
150 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,961 votes
7
— Good
79%
Apollo 13
10,072 votes
7
— Good
79%
Radical
293 votes
7
— Good
79%
Fried Green Tomatoes
1,895 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,879 votes
7
— Good
1
2
3
16
17
18
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch