trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
afalse
VIP
2
2
followers
New Westminster, British Columbia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
143
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,150 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,733 votes
7
— Good
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,424 votes
7
— Good
80%
Double Indemnity
2,119 votes
7
— Good
80%
Dallas Buyers Club
13,147 votes
7
— Good
79%
Her
23,177 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,225 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,776 votes
7
— Good
78%
Exit Through the Gift Shop
1,996 votes
7
— Good
78%
Flight of the Conchords: Live in London
118 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,159 votes
7
— Good
78%
Fantastic Mr. Fox
8,468 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,048 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,822 votes
7
— Good
78%
Little Women
8,268 votes
7
— Good
76%
Holiday Inn
589 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,419 votes
7
— Good
75%
Love Actually
12,836 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,329 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,703 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,756 votes
7
— Good
75%
The Song of Bernadette
109 votes
7
— Good
75%
Rent
1,231 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,327 votes
7
— Good
75%
Elf
14,567 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,223 votes
7
— Good
74%
True Lies
7,321 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,514 votes
7
— Good
74%
Rocketman
9,631 votes
7
— Good
74%
Easter Parade
220 votes
7
— Good
74%
It
29,125 votes
7
— Good
74%
An American Werewolf in London
3,317 votes
7
— Good
74%
Bugs Bunny's Christmas Carol
10 votes
7
— Good
73%
Rush Hour
10,429 votes
7
— Good
73%
Coming to America
7,930 votes
7
— Good
73%
Cars
26,753 votes
7
— Good
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,784 votes
7
— Good
73%
Snoopy, Come Home
158 votes
7
— Good
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,217 votes
7
— Good
72%
Harold & Kumar Go to White Castle
5,190 votes
7
— Good
72%
Mamma Mia! Here We Go Again
5,628 votes
7
— Good
72%
AEW x NJPW Present Forbidden Door: Zero Hour - Pre-Show
9 votes
7
— Good
72%
Robin Hood: Prince of Thieves
4,927 votes
7
— Good
72%
Paris Christmas Waltz
23 votes
7
— Good
72%
Stay Tuned
376 votes
7
— Good
71%
National Treasure
12,287 votes
7
— Good
71%
Christmas Waltz
158 votes
7
— Good
71%
The Mist
9,339 votes
7
— Good
71%
Agora
2,028 votes
7
— Good
71%
TRON: Legacy
16,451 votes
7
— Good
71%
Videodrome
2,714 votes
7
— Good
71%
Mamma Mia!
8,518 votes
7
— Good
71%
Dracula
1,468 votes
7
— Good
71%
Ciao Alberto
760 votes
7
— Good
71%
Chip 'n Dale: Rescue Rangers
3,288 votes
7
— Good
71%
Anchors Aweigh
169 votes
7
— Good
71%
Halloweentown II: Kalabar's Revenge
724 votes
7
— Good
71%
Hockey Homicide
19 votes
7
— Good
70%
Weird: The Al Yankovic Story
2,870 votes
7
— Good
70%
Werewolf by Night
4,316 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup