trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Paisley
VIP
3
3
followers
New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
House of Cards
24,212 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,362 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,921 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,925 votes
8
— Great
85%
Your lie in April
2,125 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,139 votes
8
— Great
87%
Haikyu!!
2,021 votes
8
— Great
80%
Batman Beyond
1,303 votes
8
— Great
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,304 votes
8
— Great
77%
Beastars
1,187 votes
8
— Great
78%
Claymore
1,128 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
8
— Great
85%
Great Teacher Onizuka
988 votes
8
— Great
79%
Spice and Wolf
636 votes
8
— Great
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
632 votes
8
— Great
78%
Great Pretender
621 votes
8
— Great
75%
91 Days
617 votes
8
— Great
81%
Barakamon
589 votes
8
— Great
81%
Coffee Prince
494 votes
8
— Great
74%
Gangsta.
508 votes
8
— Great
80%
Ranma ½
458 votes
8
— Great
81%
Kids on the Slope
399 votes
8
— Great
73%
Love Hina
366 votes
8
— Great
73%
The Final Table
263 votes
8
— Great
75%
The Chef Show
251 votes
8
— Great
74%
Sweetness & Lightning
202 votes
8
— Great
71%
The Cook of Castamar
199 votes
8
— Great
77%
Hanasaku Iroha: Blossoms for Tomorrow
157 votes
8
— Great
75%
Honey and Clover
151 votes
8
— Great
69%
The Wallflower
93 votes
8
— Great
69%
Bartender
73 votes
8
— Great
74%
Yotsuiro Biyori
37 votes
8
— Great
58%
Iron Chef Showdown
13 votes
8
— Great
60%
Okko's Inn
11 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup