trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Aiven
14
followers
Kyiv
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Frieren: Beyond Journey's End
994 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,989 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,097 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,751 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,153 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,348 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,219 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,007 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,726 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,541 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,414 votes
7
— Good
85%
Archer
11,448 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,074 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,826 votes
9
— Superb
85%
Vinland Saga
2,140 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Champloo
2,753 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,947 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,479 votes
8
— Great
84%
South Park
19,163 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,863 votes
8
— Great
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,322 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,683 votes
7
— Good
84%
ERASED
3,785 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,965 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,925 votes
8
— Great
83%
Monogatari
805 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,959 votes
7
— Good
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,497 votes
6
— Fair
82%
Fate/Zero
1,470 votes
8
— Great
81%
Dr. Stone
2,039 votes
5
— Meh
81%
Parasyte -the maxim-
2,917 votes
8
— Great
80%
Welcome to the N.H.K.
687 votes
8
— Great
80%
Asobi Asobase - workshop of fun -
283 votes
8
— Great
80%
From the New World
563 votes
8
— Great
80%
Serial Experiments Lain
1,127 votes
9
— Superb
80%
Ugly Americans
684 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,642 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,886 votes
6
— Fair
79%
Death Parade
2,057 votes
8
— Great
79%
Dorohedoro
894 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,722 votes
7
— Good
79%
Kill la Kill
2,122 votes
9
— Superb
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
793 votes
6
— Fair
79%
Misfits
8,050 votes
8
— Great
79%
FLCL
1,298 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,393 votes
6
— Fair
79%
Ergo Proxy
1,155 votes
9
— Superb
78%
MEGALOBOX
568 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,359 votes
7
— Good
78%
Aggretsuko
880 votes
8
— Great
78%
Astra Lost in Space
279 votes
8
— Great
78%
Paranoia Agent
754 votes
7
— Good
78%
Soul Eater
1,476 votes
8
— Great
78%
Saga of Tanya the Evil
748 votes
7
— Good
77%
Tigtone
46 votes
9
— Superb
76%
Last Hero Inuyashiki
678 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,918 votes
8
— Great
76%
Welcome to Demon-School, Iruma-kun
313 votes
7
— Good
76%
Sword Art Online
4,681 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup