trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Akshay Ghate
2
followers
India
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
96
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,139 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,474 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,633 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,146 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,582 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,065 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
4,706 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,004 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,099 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,153 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,222 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,225 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,286 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,667 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,077 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,378 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,133 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,093 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Rome
6,769 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,730 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bridge
2,736 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,860 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,295 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,834 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,462 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,752 votes
9
— Superb
84%
Community
20,228 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,574 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,389 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,109 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Justice League
1,834 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,358 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
9
— Superb
84%
Coupling
1,583 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,931 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,652 votes
9
— Superb
83%
The Killing
1,076 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,891 votes
8
— Great
83%
Whose Line is it Anyway?
1,468 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,491 votes
9
— Superb
83%
The Grand Tour
4,291 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Clannad
1,075 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,962 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Psych
6,524 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,265 votes
7
— Good
82%
Hustle
993 votes
9
— Superb
82%
Strike Back
2,391 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,555 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,359 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,615 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,666 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,070 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,795 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,920 votes
9
— Superb
81%
The Daily Show
3,295 votes
8
— Great
80%
Mind Your Language
192 votes
8
— Great
80%
Flashpoint
1,172 votes
9
— Superb
80%
Atypical
4,955 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup