trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alexx Kidd
2
followers
Omicron Persei 8
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
270
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
78%
Avatar
60,169 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,256 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,366 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,985 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,480 votes
8
— Great
81%
Joker
47,038 votes
6
— Fair
76%
Black Panther
46,445 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,203 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,271 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,693 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,116 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,758 votes
9
— Superb
84%
Coco
31,698 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,276 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,464 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ant-Man and the Wasp
30,164 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,562 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,103 votes
8
— Great
67%
Lucy
29,150 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,419 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,169 votes
10
— Totally Ninja!
81%
1917
24,880 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,673 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,848 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,063 votes
8
— Great
79%
Her
23,232 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,959 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
24,049 votes
6
— Fair
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,402 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
21,528 votes
9
— Superb
85%
GoodFellas
20,596 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,818 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,264 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,543 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,494 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,981 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,900 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
18,831 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,948 votes
9
— Superb
69%
Barbie
19,410 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,609 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Soul
17,746 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,026 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,510 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,827 votes
8
— Great
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,492 votes
9
— Superb
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,533 votes
9
— Superb
61%
The Matrix Resurrections
16,429 votes
8
— Great
72%
The Menu
14,567 votes
8
— Great
75%
Predestination
14,270 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,922 votes
5
— Meh
76%
BlacKkKlansman
13,934 votes
9
— Superb
71%
The Invisible Man
14,233 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,524 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain Fantastic
12,281 votes
8
— Great
73%
Prey
12,744 votes
8
— Great
70%
Contagion
12,739 votes
8
— Great
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,550 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,913 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,238 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup