Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
aLI.Tv
2
Followers
2
Following
Paris, Île-de-France
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
274
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
78%
Doctor Strange
67,100 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,538 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,692 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,877 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,973 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,211 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,747 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,197 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,849 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,962 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,560 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,010 votes
7
— Good
77%
Home Alone
31,219 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,003 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,757 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,620 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,576 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,773 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,800 votes
7
— Good
73%
Cars
27,319 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,817 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,320 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
26,194 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,812 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,650 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
25,522 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,508 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,461 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,138 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,741 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,550 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,208 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,852 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,525 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,437 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,404 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,375 votes
7
— Good
73%
Looper
22,161 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,440 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,247 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,771 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,654 votes
7
— Good
76%
Limitless
20,601 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
20,309 votes
7
— Good
80%
Prisoners
20,275 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,934 votes
7
— Good
64%
Eternals
19,590 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,516 votes
7
— Good
80%
American Beauty
19,262 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,999 votes
7
— Good
73%
X2
18,663 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,994 votes
7
— Good
77%
Minority Report
17,910 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,877 votes
7
— Good
73%
Top Gun
17,496 votes
7
— Good
72%
Don't Breathe
17,470 votes
7
— Good
73%
Madagascar
17,296 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,852 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,812 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 2
16,804 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch