trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alice Ramunno
1
follower
Castel di Sangro
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
41,273 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,404 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,377 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,000 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,101 votes
8
— Great
78%
Superman: The Animated Series
546 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,433 votes
8
— Great
78%
The Middle
3,192 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,604 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,821 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,169 votes
8
— Great
77%
The 100
20,067 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,437 votes
8
— Great
77%
Will & Grace
2,464 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,845 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,438 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,187 votes
8
— Great
75%
Young & Hungry
1,002 votes
8
— Great
75%
Total Drama Island
644 votes
8
— Great
75%
H2O: Just Add Water
949 votes
8
— Great
74%
Winx Club
366 votes
8
— Great
74%
Instant Star
63 votes
8
— Great
73%
Awkward.
2,549 votes
8
— Great
73%
Gilmore Girls: A Year in the Life
1,949 votes
8
— Great
73%
The Flintstones
1,032 votes
8
— Great
73%
Blue Water High
60 votes
8
— Great
72%
Faking It
1,494 votes
8
— Great
72%
Ugly Betty
1,225 votes
8
— Great
72%
Kyle XY
1,944 votes
8
— Great
71%
Oggy and the Cockroaches
191 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,054 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,499 votes
8
— Great
69%
Girlboss
1,158 votes
8
— Great
69%
Dharma & Greg
739 votes
8
— Great
69%
Make it or Break it
359 votes
8
— Great
68%
Disney's Hercules
229 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,364 votes
8
— Great
67%
Buried Secrets of The Bible With Albert Lin
25 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup