Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Alluring Dragon
VIP
0
Followers
0
Following
Bandung, West Java
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
73
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
112,621 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,772 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
67,309 votes
8
— Great
80%
Logan
62,318 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,439 votes
8
— Great
81%
Iron Man
55,443 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,081 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
48,102 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,332 votes
8
— Great
78%
Deadpool 2
42,891 votes
8
— Great
84%
Star Wars
42,803 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,966 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,737 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,723 votes
8
— Great
82%
Toy Story
37,464 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,358 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,938 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
36,793 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
34,083 votes
8
— Great
83%
Return of the Jedi
33,962 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,453 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,378 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
32,308 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
31,656 votes
8
— Great
72%
Ant-Man and the Wasp
30,681 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,915 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
27,358 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,892 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,723 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
24,680 votes
8
— Great
74%
Spider-Man 2
23,490 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,888 votes
8
— Great
74%
X-Men
22,844 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,269 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,090 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,070 votes
8
— Great
71%
Transformers
22,029 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,787 votes
8
— Great
73%
X2
18,720 votes
8
— Great
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,561 votes
8
— Great
87%
Your Name.
15,504 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,428 votes
8
— Great
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
13,055 votes
8
— Great
73%
The SpongeBob SquarePants Movie
4,529 votes
8
— Great
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,481 votes
8
— Great
79%
For the Birds
2,726 votes
8
— Great
77%
Batman: Mask of the Phantasm
2,445 votes
8
— Great
77%
Geri's Game
1,816 votes
8
— Great
80%
Presto
1,696 votes
8
— Great
75%
Jack-Jack Attack
1,687 votes
8
— Great
76%
My Hero Academia: Two Heroes
1,639 votes
8
— Great
76%
Lifted
1,398 votes
8
— Great
70%
Exhuma
1,001 votes
8
— Great
78%
One Piece Film: Strong World
753 votes
8
— Great
76%
Kizumonogatari Part 1: Tekketsu
519 votes
8
— Great
80%
Kizumonogatari Part 2: Nekketsu
439 votes
8
— Great
82%
Kizumonogatari Part 3: Reiketsu
405 votes
8
— Great
73%
The Garden of Sinners: A Study in Murder (Part 1)
292 votes
8
— Great
74%
Ben 10: Secret of the Omnitrix
286 votes
8
— Great
75%
The Garden of Sinners: Remaining Sense of Pain
260 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch