trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Amado
0
followers
Amman
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,608 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,456 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
38,972 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
36,782 votes
4
— Poor
81%
Shutter Island
32,526 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,240 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,206 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Grand Budapest Hotel
24,488 votes
8
— Great
88%
Schindler's List
20,909 votes
8
— Great
77%
Fury
18,812 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
17,982 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,828 votes
9
— Superb
61%
The Matrix Resurrections
16,324 votes
3
— Bad
72%
The Menu
14,343 votes
7
— Good
78%
Children of Men
13,662 votes
6
— Fair
70%
Bad Boys for Life
13,886 votes
5
— Meh
78%
Blood Diamond
11,416 votes
9
— Superb
75%
The Hurt Locker
9,839 votes
7
— Good
65%
Scream
7,501 votes
4
— Poor
80%
Downfall
6,128 votes
8
— Great
61%
The First Purge
6,950 votes
4
— Poor
71%
Shaft
5,602 votes
4
— Poor
77%
Miss Sloane
5,183 votes
9
— Superb
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,332 votes
9
— Superb
59%
Escape Plan: The Extractors
2,484 votes
5
— Meh
70%
Emancipation
1,741 votes
8
— Great
58%
JUNG_E
1,279 votes
4
— Poor
64%
Fatale
1,071 votes
7
— Good
73%
The Captain
895 votes
9
— Superb
72%
Mosul
662 votes
8
— Great
58%
The Lifeguard
574 votes
7
— Good
60%
Play Dead
411 votes
7
— Good
68%
Rampant
378 votes
7
— Good
56%
Girl
360 votes
5
— Meh
54%
The Call
332 votes
7
— Good
69%
The Hornet's Nest
203 votes
4
— Poor
73%
Mosul
179 votes
9
— Superb
57%
All About Anna
166 votes
5
— Meh
55%
Antares
77 votes
5
— Meh
55%
Blush
39 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup