trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Amerdale
VIP
2
22
followers
Germany
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,356 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,402 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,078 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,164 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,552 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,926 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,055 votes
9
— Superb
81%
Profit
88 votes
9
— Superb
80%
Carmilla
243 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,609 votes
9
— Superb
80%
The Night Manager
4,674 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,909 votes
9
— Superb
80%
The Animals of Farthing Wood
85 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,820 votes
9
— Superb
79%
The Hollow Crown
262 votes
9
— Superb
79%
The Borgias
2,520 votes
9
— Superb
79%
Dollhouse
4,138 votes
9
— Superb
78%
Real Humans
628 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,760 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agent Carter
6,921 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,866 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,454 votes
9
— Superb
76%
Miami Vice
646 votes
9
— Superb
75%
Wynonna Earp
1,747 votes
9
— Superb
75%
The Colour of Magic
578 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,718 votes
9
— Superb
74%
Top of the Lake
1,705 votes
9
— Superb
73%
The Team
131 votes
9
— Superb
73%
Quicksand
808 votes
9
— Superb
72%
Full House
2,209 votes
9
— Superb
70%
Selfie
1,140 votes
9
— Superb
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,561 votes
9
— Superb
67%
The Red Road
290 votes
9
— Superb
66%
Verbrechen
19 votes
9
— Superb
65%
Spies of Warsaw
91 votes
9
— Superb
64%
Resistance
29 votes
9
— Superb
63%
Spartacus
131 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup