trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Andre Grasel
1
follower
Brasil
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
64
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,575 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
96,725 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,582 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
60,772 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,530 votes
8
— Great
89%
Sherlock
46,977 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,289 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,127 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,877 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,181 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,582 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,062 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,773 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,698 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,147 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,808 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,040 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,786 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,539 votes
7
— Good
77%
The 100
20,005 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,515 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
17,879 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,103 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,807 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,022 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,650 votes
3
— Bad
82%
Sense8
11,332 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
10,930 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,742 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,097 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,317 votes
9
— Superb
70%
Fear the Walking Dead
9,251 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,187 votes
5
— Meh
62%
Marvel's Iron Fist
8,754 votes
6
— Fair
86%
Fleabag
8,643 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,356 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,871 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,406 votes
6
— Fair
70%
Marvel's The Defenders
7,100 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,849 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,366 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
5,744 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,447 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,014 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,929 votes
9
— Superb
74%
Big Mouth
4,302 votes
2
— Terrible
80%
ONE PIECE
4,048 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,805 votes
8
— Great
84%
Power
3,409 votes
6
— Fair
86%
Heartstopper
2,908 votes
9
— Superb
73%
3%
2,269 votes
6
— Fair
72%
Avatar: The Last Airbender
2,240 votes
4
— Poor
77%
Inside Job
2,072 votes
7
— Good
82%
The Legend of Vox Machina
1,790 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dear White People
1,358 votes
7
— Good
79%
Jury Duty
1,275 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Please Like Me
1,234 votes
8
— Great
76%
Modern Love
1,088 votes
8
— Great
72%
Marianne
973 votes
8
— Great
81%
Hazbin Hotel
970 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup