trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Aronymous
0
followers
Málaga, Andalusia
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
82
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
72,644 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,849 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,214 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,321 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,236 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,741 votes
9
— Superb
84%
Alien
27,339 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,404 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,389 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
23,727 votes
9
— Superb
72%
10 Cloverfield Lane
24,578 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,475 votes
9
— Superb
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,302 votes
9
— Superb
79%
Ghostbusters
20,459 votes
9
— Superb
78%
Back to the Future Part III
19,797 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,962 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,386 votes
9
— Superb
69%
Barbie
19,364 votes
9
— Superb
76%
American Psycho
18,526 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,034 votes
9
— Superb
79%
Hot Fuzz
16,985 votes
9
— Superb
75%
Jumanji
17,149 votes
9
— Superb
82%
Amélie
14,652 votes
9
— Superb
78%
Edward Scissorhands
14,834 votes
9
— Superb
76%
The Terminal
12,696 votes
9
— Superb
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,956 votes
9
— Superb
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,596 votes
9
— Superb
79%
The Game
11,133 votes
9
— Superb
75%
Palm Springs
9,761 votes
9
— Superb
81%
The Iron Giant
8,752 votes
9
— Superb
71%
The Black Phone
8,848 votes
9
— Superb
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,717 votes
9
— Superb
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,631 votes
9
— Superb
72%
The Fall Guy
6,782 votes
9
— Superb
77%
Falling Down
6,086 votes
9
— Superb
78%
The Man from Earth
5,700 votes
9
— Superb
77%
Tetris
5,643 votes
9
— Superb
76%
Another Round
5,597 votes
9
— Superb
85%
A Silent Voice: The Movie
5,121 votes
9
— Superb
80%
Hotel Rwanda
5,076 votes
9
— Superb
78%
Gone with the Wind
4,314 votes
9
— Superb
66%
A Hologram for the King
4,193 votes
9
— Superb
71%
Escape from Pretoria
3,152 votes
9
— Superb
74%
What Dreams May Come
2,863 votes
9
— Superb
78%
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone
2,140 votes
9
— Superb
73%
Jerry & Marge Go Large
2,049 votes
9
— Superb
75%
Sympathy for Mr. Vengeance
1,942 votes
9
— Superb
80%
Tokyo Godfathers
1,758 votes
9
— Superb
75%
Black Dynamite
1,668 votes
9
— Superb
74%
The Fisher King
1,639 votes
9
— Superb
74%
Boiling Point
1,606 votes
9
— Superb
78%
Redline
1,257 votes
9
— Superb
74%
American Factory
1,235 votes
9
— Superb
79%
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time
1,126 votes
9
— Superb
77%
Scooby-Doo on Zombie Island
1,099 votes
9
— Superb
75%
Zatoichi
1,111 votes
9
— Superb
71%
They Call Me Jeeg
1,090 votes
9
— Superb
74%
Silverado
1,032 votes
9
— Superb
77%
The Killer
877 votes
9
— Superb
65%
Major Grom: Plague Doctor
903 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup