trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Arthur Medeiros
3
followers
Curitiba, Brazil
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
96
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,008 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,726 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
60,954 votes
10
— Bazinga!
89%
Sherlock
47,100 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,930 votes
5
— Meh
85%
Black Mirror
28,746 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,990 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,801 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,440 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,892 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,209 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
23,961 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,434 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,190 votes
5
— Meh
91%
Avatar: The Last Airbender
18,634 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,010 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,215 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,607 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,445 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,439 votes
5
— Meh
76%
Once Upon a Time
14,861 votes
4
— Poor
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,636 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,621 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,318 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,754 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,371 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,349 votes
6
— Fair
80%
Teen Wolf
9,821 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
9,765 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,731 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,360 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,193 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,732 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,462 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,293 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,088 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,043 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
6,928 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,584 votes
10
— Totally Ninja!
84%
This Is Us
5,801 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Designated Survivor
5,632 votes
9
— Superb
78%
The Magicians
5,176 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,105 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,038 votes
7
— Good
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,809 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,781 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elite
4,443 votes
9
— Superb
71%
Shadowhunters
4,306 votes
4
— Poor
75%
Carnival Row
3,982 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,950 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Doom Patrol
3,696 votes
6
— Fair
58%
Secret Invasion
3,557 votes
6
— Fair
82%
Unbelievable
3,479 votes
9
— Superb
73%
Colony
3,172 votes
7
— Good
87%
Anne with an E
3,093 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Never Have I Ever
3,041 votes
7
— Good
70%
Emily in Paris
2,943 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup