Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
arvidst4
VIP
3
1
Follower
0
Following
Skåne County
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
64
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
QI
1,533 votes
7
— Good
86%
Dark
17,829 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,470 votes
7
— Good
85%
X-Men '97
1,427 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
55,048 votes
7
— Good
84%
Invincible
9,146 votes
7
— Good
84%
Primal
1,218 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,701 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
23,234 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
10,177 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,664 votes
7
— Good
81%
Kingdom
3,088 votes
7
— Good
80%
Insecure
1,123 votes
7
— Good
80%
Sex Education
14,229 votes
7
— Good
80%
Party Down
1,793 votes
7
— Good
79%
The Night Manager
4,834 votes
7
— Good
79%
Our Flag Means Death
2,053 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,803 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,510 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,657 votes
7
— Good
78%
The Kominsky Method
1,407 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,862 votes
7
— Good
77%
The Morning Show
4,285 votes
7
— Good
77%
American Vandal
2,205 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,553 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,326 votes
7
— Good
76%
Mickey Mouse
123 votes
7
— Good
76%
See
4,990 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,193 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,169 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,499 votes
7
— Good
75%
ted
1,235 votes
7
— Good
75%
Crashing
1,196 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
7,071 votes
7
— Good
75%
Video Game High School
846 votes
7
— Good
75%
Marvel's Hit-Monkey
678 votes
7
— Good
74%
The Wonderful World of Mickey Mouse
126 votes
7
— Good
74%
All the Light We Cannot See
1,103 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,416 votes
7
— Good
73%
Marvel Studios: Assembled
316 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,562 votes
7
— Good
71%
High School Musical: The Musical: The Series
673 votes
7
— Good
71%
Wrecked
609 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,533 votes
7
— Good
71%
A.P. Bio
1,059 votes
7
— Good
70%
Great News
522 votes
7
— Good
70%
Knightfall
1,165 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,298 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,443 votes
7
— Good
69%
Dracula
2,740 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,609 votes
7
— Good
68%
Single Drunk Female
242 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,306 votes
7
— Good
68%
Zootopia+
446 votes
7
— Good
68%
Cuckoo
474 votes
7
— Good
68%
Star Wars: Tales of the Empire
610 votes
7
— Good
67%
Angie Tribeca
729 votes
7
— Good
65%
Wedding Season
153 votes
7
— Good
65%
Sick Note
612 votes
7
— Good
64%
Nautilus
47 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch