trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Athina C Stuff
4
followers
London, United Kingdom
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,383 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,518 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,059 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,856 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,739 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,147 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,524 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,259 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,765 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,241 votes
7
— Good
86%
Dark
17,103 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,099 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,126 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,219 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,897 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,340 votes
6
— Fair
82%
Sense8
11,402 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
11,028 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,221 votes
6
— Fair
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,819 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,068 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,790 votes
8
— Great
75%
The OA
6,601 votes
5
— Meh
73%
The Strain
6,668 votes
5
— Meh
76%
iZombie
6,461 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,284 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Barry
6,106 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,889 votes
6
— Fair
82%
Billions
5,454 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,177 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,789 votes
5
— Meh
82%
Veep
4,680 votes
7
— Good
80%
The Night Manager
4,682 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,613 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,183 votes
5
— Meh
77%
Humans
3,661 votes
7
— Good
84%
Power
3,434 votes
5
— Meh
78%
Workaholics
2,967 votes
7
— Good
85%
The Bridge
2,742 votes
9
— Superb
70%
Scream Queens
2,510 votes
5
— Meh
82%
Broad City
2,129 votes
9
— Superb
77%
American Vandal
2,164 votes
9
— Superb
72%
Behind Her Eyes
2,039 votes
9
— Superb
80%
Undone
1,615 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Innocent
1,191 votes
9
— Superb
72%
Evil Genius
1,221 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The White Queen
1,197 votes
6
— Fair
82%
Inside No. 9
1,008 votes
8
— Great
78%
ZeroZeroZero
958 votes
8
— Great
75%
The English
812 votes
9
— Superb
71%
The Whispers
769 votes
7
— Good
68%
The Returned
767 votes
5
— Meh
75%
Doctor Foster
719 votes
2
— Terrible
68%
The Girlfriend Experience
750 votes
9
— Superb
81%
Pachinko
571 votes
9
— Superb
69%
Swarm
578 votes
9
— Superb
75%
Calls
521 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Flesh and Bone
485 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Too Old to Die Young
428 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup