trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Audioworm
VIP
7
78
followers
Groningen
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
69
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,434 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,730 votes
9
— Superb
89%
The World at War
441 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,297 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,478 votes
9
— Superb
87%
Fawlty Towers
2,922 votes
9
— Superb
86%
QI
1,518 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,215 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,604 votes
9
— Superb
86%
Still Game
228 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,415 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,101 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,412 votes
9
— Superb
85%
Black Books
2,907 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,000 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,320 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,471 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,831 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,689 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,029 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,015 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,136 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,474 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,110 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,144 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,038 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,669 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,718 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,700 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,082 votes
9
— Superb
82%
Achievement Hunter - Let's Play
19 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,651 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,394 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,503 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,280 votes
9
— Superb
82%
Queer Eye
1,121 votes
9
— Superb
81%
The Mighty Boosh
708 votes
9
— Superb
81%
Look Around You
162 votes
9
— Superb
81%
My Brother, My Brother and Me
101 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,301 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,830 votes
9
— Superb
80%
In the Flesh
1,652 votes
9
— Superb
80%
Undone
1,614 votes
9
— Superb
79%
Manhunt
2,139 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,509 votes
9
— Superb
78%
BrainDead
927 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,200 votes
9
— Superb
78%
Unorthodox
2,232 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,076 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,671 votes
9
— Superb
78%
Wild Wild Country
1,200 votes
9
— Superb
77%
Dead to Me
3,295 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,700 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,716 votes
9
— Superb
76%
Citation Needed
9 votes
9
— Superb
75%
Teenage Bounty Hunters
799 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,787 votes
9
— Superb
75%
Hollywood
1,321 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup