trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Avenom
1
follower
avenom.ru
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
109
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,929 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,071 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,710 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,785 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,074 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,958 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,722 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,608 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
25,957 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,781 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,963 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,444 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,196 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,918 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,607 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,061 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,596 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
17,989 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,575 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,493 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,162 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,717 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,466 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,347 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,137 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,055 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,048 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,850 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,615 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,298 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,940 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,086 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,786 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,784 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,723 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,722 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,082 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,099 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,048 votes
8
— Great
83%
Luther
7,652 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,462 votes
8
— Great
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,208 votes
6
— Fair
79%
Legion
6,950 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,885 votes
7
— Good
85%
Rome
6,767 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,764 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,749 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,284 votes
8
— Great
82%
Fallout
5,960 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,889 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,887 votes
7
— Good
82%
The Night Of
5,858 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,854 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,736 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,639 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,377 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,322 votes
8
— Great
81%
Silo
5,212 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,113 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,092 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup